İnşaat malzemelerinde çözüm ortağınız.

  • İstanbul Cad. No:76 İskitler/ANKARA
  • +90 312 342 01 06
  • netkim@netkim.com.tr

Biz Kimiz?

Net-Kim Yapı Malzemeleri Pazarlama Ticaret Ltd. Şti. uluslararası piyasalarda ve ülkemizde söz sahibi olan, Marshall, Ege Vitrifiye, Vitra Yapı Kimyasalları, Entegre, İzmir Fırça, Selsil marka ürünlerinin distribütörlüğü yanında, bayilerine eksiksiz kaliteli ve kazançlı ürünlerini de Polivit markası altında sunmaktadır.

Neler Yapıyoruz?

Net-Kim Yapı Malzemeleri Pazarlama Ticaret Ltd. Şti. uluslararası piyasalarda ve ülkemizde söz sahibi olan Marshall, Ege Vitrifiye, Vitra Yapı Kimyasalları, Entegre, İzmir Fırça, Selsil marka ürünlerinin distribütörlüğü yanında, bayilerine eksiksiz kaliteli ve kazançlı ürünlerini de Polivit markası altında sunmaktadır.

Misyonumuz

İnsanların ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden, dünya standartlarında gelişen teknolojilerini takip ederek, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde hareket ederek, amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden gerçekleştirmektir.

Tarihimiz

Netkim Yapı Malzemeleri Pazarlama Ticaret Ltd.Şti. 23 Nisan 2010 Yılında Ankara’da Şükrü Bardakcıoğlu önderliğinde kurulmuştur. Şirketimiz kurumsal Uzun yıllar boya sektöründe yöneticilik yapan Şükrü Bardakçıoğlu tecrübesi, bilgisi ve deneyimi ile işletilmektedir.